Poprawianie wzroku za pomocą szkieł korekcyjnych i soczewek

Poprawianie wzroku za pomocą szkieł korekcyjnych i soczewek

Wada wzroku to niemal dla każdej osoby spory dyskomfort. Biorąc pod uwagę, że wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów, jego wada obniża standard życia. Oczy pracują codziennie, dlatego oprócz wad wrodzonych współcześnie nasze oczy narażone są na inne rożne schorzenia, np: krótkowzroczność, dalekowzroczność czy astygmatyzm. Salon optyczny DP Optyk w Krakowie to miejsce, które powinna odwiedzić każda osoba mająca codzienny kontakt z komputerem. Nasze salony oferują badanie oraz konsultację, która przyda się każdemu, kto chce sprawdzić swoje oczy.

Do wyboru eliminacji wad wzroku wykorzystywane są szkła korekcyjne oraz soczewki kontaktowe. Obie opcje posiadają swoje wady i zalety. Badanie wzroku możemy wykonać w pasażu Kaufland na Krowodrzy Górce. Salon czynny jest czynny 7 dni w tygodniu. Po profesjonalnym badaniu, jeśli zachodzi potrzeba następuje dobór odpowiedniej korekcji. Już podczas pierwszej wizyty można wyeliminować swój dyskomfort widzenia. Jeśli nie mamy na miejscu odpowiednich soczewek lub szkieł wykonanie zamówienia nie zajmie nam więcej niż 2 dni robocze. Proponujemy również najlepsze ceny w Krakowie przy zachowaniu wysokiej jakości. Oprócz tego mogą Państwo liczyć na karty stałego klienta, rabaty oraz vouchery. Warto wybierać lokalne miejsca, prowadzone przez miejscowych przedsiębiorców, gdzie usługi wykonują doświadczeni specjaliści, a nie roboty nastawione na wyniki. Ze swojej strony możemy zaproponować nasze usługi w dwóch lokalizacjach w Krakowie i jednej w Tarnowie.

Co wybrać: szkła okularowe czy kontaktowe?

Bez względu na wybór okularów tradycyjnych czy soczewek każda opcja z pewnością pomoże twoim oczom. Jeżeli zależy Ci na swobodzie, preferujesz aktywność w formie sportu lub po prostu uważasz, że będziesz wyglądać atrakcyjniej bez okularów to soczewki kontaktowe będą idealne. Do wyboru są soczewki jednodniowe, soczewki dwutygodniowe oraz soczewki miesięczne. Oczywiście postaramy się doradzić Ci co będzie najlepsze w Twoim przypadku!

Nie każdy jednak może lub po prostu chce nosić soczewki. Dla wielu to właśnie okulary są wygodniejszym rozwiązaniem. Proponujemy wysokiej jakości szkła korekcyjne oraz szkła progresywne. Konsultacje zaczynają się od wywiadu i badania wzroku Następnie dobieramy odpowiednie moce soczewek. Na koniec optyk proponuje i doradza oprawki.

 • Sylwia

  Ja teraz biegam tylko w soczewkach i trzeba przyznać, że w porównaniu z bieganiem w okularach, jest niesamowity komfort.

  • Helenka

   Rzeczywiście soczewki w sporcie są bardzo wygodne, ale jak nieraz ściągam okulary i zakładam soczewki, to dzieci mówią, że mamy nie poznają….

   • Jaro

    No faktycznie, jest coś takiego

 • Anita

  Teraz uzywam tylko soczewek

 • Jasmina_82

  Ja uzywam soczewek bo w okularach wydaje mi się, że jakoś starzej wyglądam

 • Michał

  Ja właśnie cenię sobie takich „rzemieślników” fachowców, którzy coś doradzą, pomogą, nakierują, a nie tylko widzą mnie jak cyferki.

  • Olaf

   Dla mnie to jest właśnie najważniejsze, nie interesuje mnie bycie kolejnym z kolejki.

   • Grzegorz

    to oczywiste, ale dla mnie najważniejszy jest profesjonalizm, uznania to raczej szukam w pracy

 • Wiola_Turska

  Wow super, że salon czynny jest w każdy dzień w tygodniu. To mi się podoba!

  • Julita-Krowodrza

   zwłaszcza dla tych zapracowanych 🙂