po40tce

Gdzie kupować okulary.

Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów.

  • gdzie kupować okulary korekcyjne – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów,

  • gdzie kupować okulary przeciwsłoneczne – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów,

  • gdzie kupować soczewki korekcyjne – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów,

  • gdzie kupować akcesoria – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów.

Gdzie kupować okulary korekcyjne – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów.

Dzisiaj chciałbym zwrócić uwagę na bardzo ważny aspekt dotyczący okularów. Chodzi o ich zakup i dobór. Niestety istnieje duża grupa osób, która działa impulsowo nie zastanawiając się zbytnio nad tym problemem. Sprawa jest poważna ponieważ możemy sobie bardzo zaszkodzić i to nieodwracalnie. Zwróćmy uwagę, że okulary mamy na nosie kilkanaście godzin codziennie (nasz wzrok potrzebuje wsparcia). Jeszcze poważniej sprawa wygląda w przypadku dzieci. Aby naprawdę wspierać wzrok i pomagać naszym oczom okulary muszą spełniać kilka warunków. Tylko zakupy w salonie optycznym spełnią te wysokie wymagania. Rozpatrzmy to oddzielnie dla okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

.

okulary dla dzieci

.

Okulary korekcyjne. Czy wiesz jaki masz rozstaw źrenic i jaką masz wadę wzroku w prawym a jaką w lewym oku? Jeśli nie wiesz – nie ma problemu – zostanie to zmierzone w salonie optycznym a następnie soczewki korekcyjne zostaną tak dobrane i doszlifowane do wybranej przez Ciebie ramki aby wszystkie parametry się zgadzały. Oczywiście możesz liczyć na fachową pomoc, przymiarkę i szeroki wybór oprawek renomowanych producentów z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Możliwe też jest zrealizowanie dodatkowej usługi (np. nałożenia jakieś warstwy cz barwienie soczewek. A teraz najważniejsze – okulary zostaną wykonane i dopasowane indywidualnie do Ciebie lub Twojego dziecka. Żadne gotowe okulary (nawet kupowane w aptece) nie spełniają powyższego warunku. Nie istniej coś takiego jak uniwersalne okulary do czytania. Moc szkieł to za mało.

Gdzie kupować okulary przeciwsłoneczne – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów.

Zapewne chciałbyś mieć pewność, że Twoje okulary przeciwsłoneczne całkowicie chronią Twoje oczy przed promieniami UV i nie zniekształcają obrazu. Kup je w sklepie optycznym Kraków a nie na bazarku czy ulicznym stoisku. Dodatkowo będziesz mieć dostęp do najnowszych kolekcji okularów renomowanych producentów. Owszem takie okulary są droższe ale są świetnie zaprojektowane i wykonane ze znakomitych materiałów. Nie zawiodą po dwóch tygodniach używania a w razie awarii będzie je można naprawić. Połamane, tanie okulary, z których schodzi farba przyniosą Ci wstyd – wyrzuć je jak najszybciej i nie kupuj więcej bo nie możesz na nie liczyć.

Gdzie kupować soczewki korekcyjne – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów.

Soczewka korekcyjna jakby nie było to ciało obce, które trafia do naszego oka. Z tego względu musi spełniać najwyższe standardy sterylności i jakości. Takie wymagania spełnia tylko sklep optyczny. Pracujący tam personel to wysoko kwalifikowani i dyplomowani specjaliści. Dokładnie wiedzą jak należy przechowywać soczewki i jak się z nimi obchodzić. Sklep optyczny jest też do tego odpowiednio przygotowany. Potrafią doradzić w doborze, nauczyć zakładania i pielęgnacji soczewek. Masz też pewność, że kupowane soczewki pochodzą z legalnej dystrybucji, zostały sprawdzone i dopuszczone do sprzedaży. Zanim coś włożysz do oka pozwól sobie na chwilę refleksji czy bardziej zależy Ci na wzroku czy może niekoniecznie…

Gdzie kupować akcesoria – Salony Optyczne DP Optyk Kraków i Tarnów.

Jeśli chodzi o akcesoria typu szmatki czy łańcuszki do okularów nie ma większego problemu – możesz je kupić wszędzie. Ale już akcesoria do pielęgnacji soczewek korekcyjnych znowu polecam Sklep Optyczny. Z dokładnie takich samych powodów jak zakup soczewek. Poza tym idąc do sklepu zawsze można sprawdzić bieżącą promocję i zapytać o radę.