Łatwa droga do poprawy komfortu widzenia w Salonie Optycznym Kraków.

Łatwa droga do poprawy komfortu widzenia w Salonie Optycznym Kraków.

  • łatwa droga do dobrego widzenia,
  • cykliczna potrzeba,
  • zaprzyjaźnione miejsce.

Łatwa droga do dobrego widzenia.

Niestety bardzo często odwlekamy wizytę u lekarza okulisty i godzimy się na brak komfortu wynikający z wady wzroku. Pół biedy jeśli jest to tylko dyskomfort gorzej gdy od jakości naszego wzroku zależy bezpieczeństwo lub wyniki pracy. Tymczasem, jak mawiali starożytni rzymianie „solution is simpe”. Wystarczy udać się (np. przy okazji zakupów) do Salonu Optycznego Kraków i problemy znikną. Takie rozwiązanie jest łatwe i wygodne. Chciałbym zwrócić uwagę Państwa na fakt, że lekarz okulista jest niezbędny jedynie w przypadku schorzeń oczu. Nie budujmy kolejki do okulisty jeśli potrzebujemy jedynie określić wadę wzroku i dobrać soczewki. Bezproblemowo załatwimy to w Salonie Optycznym Kraków. Wyobraźmy sobie, że w drodze powrotnej z pracy wstępujemy na małe zakupy i przy okazji zamawiamy modne okulary z soczewkami korekcyjnymi odpornymi na zarysowania. Wszystko w jednym miejscu bez szukania miejsca parkingowego. Za parę dni znowu wracamy z pracy, ponownie wstępujemy na zakupy i odbieramy nasze nowe okulary. Prawda, że wygodnie?

Cykliczna potrzeba.

Niestety potrzeby naszego wzroku nie są jednorazowe. Do tego mamy jeszcze rodzinę i dzieci więc wizyt w Salonie Optycznym Kraków będzie więcej. Kupiliśmy nowy samochód – potrzebujemy nowe okulary do jego prowadzenia, dzieci uszkodziły okulary w szkole – potrzebujemy je naprawić, Żona zmieniła kolor włosów – stara oprawka nie pasuje. Chcemy drugą, zapasową parę okularów. Pojawiła się konieczność używania okularów progresywnych. Chcemy zrealizować marzenie o własnych, lustrzanych aviatorach Ray-Ban. Wysmakowana oprawka Gucci, niczym biżuteria pasuje nam do torebki. Potrzebujemy okulary na narty, rower, na żagle, do wędkowania, na plażę, w góry. Sam/sama widzisz jak ważną rzeczą jest to aby do Salonu Optyczny Kraków można było bezproblemowo podjechać.

Zaprzyjaźnione miejsce.

Jak przyjemnie jest gdy personel Cię rozpoznaje i wita się z Tobą wymieniając Twoje imię – prawda? Dodatkowo możesz liczyć na wysoki poziom usług, różnego rodzaju akcje promocyjne i informacje gdy pojawi się jakaś nowość. Nie musisz za każdym razem wszystkiego tłumaczyć od nowe. Po prostu wchodzisz i sprawnie wszystko załatwiasz „bo wszyscy Cię znają”. Przykład – proszę bardzo – Dzień dobry, dziecko upuściło okulary i pękła soczewka, możecie to naprawić. Oczywiście, pani córka potrzebuje wyjątkowej soczewki, której nie mamy ale sprowadzimy ją na jutro i okularki będą do odbioru po 16-tej. Albo – Witam, mam problem z okularami, wykręciła się śrubka z zawiasu, wypadła i niestety nie znalazłem jej. Pomożecie? Oczywiście, to często się zdarza, proszę chwileczkę poczekać zaraz to naprawimy. Każdy chciałby mieć takie zaprzyjaźnione miejsce jak Salon Optyczny Kraków gdzie sprawnie załatwi swoje potrzeby związane z okularami.