Ochrona przed słońcem | Przeciwsłoneczne cd.

Polar

Soczewki polaryzacyjne przeznaczone są dla osób, które przy silnym nasłonecznieniu chcą zachować maksymalny komfort widzenia.

Soczewki polaryzacyjne zapewniają ochronę wzroku przed światłem słonecznym oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Ich główna funkcja, odróżniająca je od standardowych soczewek barwionych, to pełna redukcja odbić i odblasków. Ich zalety docenią wszystkie osoby spędzające czas w warunkach silnego nasłonecznienia, a tym samym narażone na działanie męczących refleksów świetlnych (kierowcy, żeglarze, sportowcy).

W ofercie SZAJNA dostępne są soczewki polaryzacyjne w kolorze jasnoszarym o zabarwieniu 40% oraz szaro-zielonym, brązowym i szarym o zabarwieniu 80%.

Zacznij widzieć wyraźniej bez odblasków i oślepień.

stworzone z myślą o kierowcach i osobach uprawiających sport na świeżym powietrzu poprawiają ostrość widzenia i postrzeganie kolorów, dlatego okulary z takimi szkłami warto używać niezależnie od pory roku wysoka jakość soczewki redukuje wszelkie odbicia światła od powierzchni płaskich (np. od karoserii samochodu, śniegu, mokrej jezdni) są również dostępne z powłoką lustrzaną SPECTRA

DriveWear

DriveWear to pierwsze na świecie soczewki polaryzacyjno-fotochromowe, które zostały stworzone z myślą o kierowcach. 

Połączenie dwóch technologii ochrony wzroku przed promieniowaniem słonecznym oraz ultrafioletowym zapewnia komfort prowadzenia pojazdów w każdych warunkach.

W pochmurne dni zaciemnienie soczewek nie przekracza 30%, a żółto-zielony kolor wzmacnia kontrast widzenia.

Wraz ze wzrostem nasłonecznienia soczewki zaciemniają się dając komfort wysokiej klasy okularów przeciwsłonecznych.

Poza pojazdem soczewki reagują na promieniowanie UV i zaciemniają się maksymalnie do 80%.

Soczewki DriveWear:

soczewki polaryzacyjno-fotochromowe przeznaczone dla kierowców w zależności od intensywności promieni słonecznych przyjmują różne kolory i natężenia barw sprawdzą się nie tylko w warunkach oddziaływania promieniowania UV, lecz również zapewnią doskonałą ochronę przed odblaskami zwiększą Twoje bezpieczeństwo na drodze w każdych warunkach pogodowych

Swoją wyjątkowość soczewki DriveWear zawdzięczają połączeniu technologii: fotochromowej Transitions Optical oraz polaryzacyjnej Younger Optics. Dzięki temu idealnie sprawdzają się nie tylko w warunkach oddziaływania promieniowania UV, lecz również światła widzialnego wpadającego przez szyby pojazdów.

Szajna Soczewki Okularowe