Solano

Oprawki Solano damskie – dlaczego akurat Solano?

Oprawki Solano damskie – dlaczego akurat Solano?

Nie od dziś wiadomo że okulary, poza korygowaniem wzroku mają także wpływ na nasz wygląd. Wiele osób kupuje jak najdroższe oprawki, tylko po to żeby poprawić swój wygląd i pochwalić się dobrym gustem. Oprawki Solano damskie to najlepszy wybór dla wymagających kobiet, które potrzebują oprawek wygodnych i stylowych. W poniższym artykule zebraliśmy kilka faktów mówiących o tym dlaczego oprawki Solano to najlepszy wybór. Firma Solano produkuje jedne z najlepszych oprawek do okularów, dlaczego:

Zaawansowana technologia

Oprawki Solano damskie są wykonane w bardzo zaawansowanej i nowoczesnej technologii. Materiały wykorzystane do stworzenia takiej oprawki są wytrzymałe i lekkie, dzięki czemu są wygodne do noszenia i mogą wytrzymać przez lata. Jeśli chodzi o szkła – możemy dostać takie ze specjalnymi dodatkami np. powłoką antyrefleksyjną, która powoduje że nasze oczy mniej się męczą, ponieważ do oczu dociera mniej światła.

Specjalne powłoki na szkła

Poza wyżej wymienioną powłoką antyrefleksyjną firma Solano oferuję też powłoki takie jak Mirror HD czy Flash Mirror, które są oparte na różnych zaawansowanych technologiach wykorzystywanych nawet przez NASA. Dla przykładu powłoka Flash Mirror redukuje ilość światła.

Stylowy design

Oprawki Solano posiadają bardzo modny design, dzięki czemu będziemy się wyróżniali na ulicy gustownym doborem oprawek. Nawet jeśli komuś nie spodoba się dany model oprawek – jest ich bardzo dużo dzięki czemu na pewno chociaż jeden model przypadnie do gustu.

Duży wybór

Mając na myśli duży wybór nie chodzi tu jedynie o wygląd czy kolor oprawek. Mamy do wyboru całą masę różnych materiałów, z których oprawki są wykonane. Mowa tu nawet o drewnie, stali nierdzewnej czy nawet tytanie. To powoduje, że nasze oprawki Solano będą zupełnie inne od zwykłych oprawek.

Solano korekcja

Podsumowanie

Jeśli poszukujemy damskich oprawek to te produkowane przez Solano są najlepszym wyborem. Oferują one bardzo wysoką jakość, stylowy wygląd i nowoczesną technologie. Bardzo wiele modeli oprawek marki Solano znajdziecie w naszych Salonach Optycznych w Krakowie i Tarnowie.