Ekskluzywny Armani

Przedstawiamy ekskluzywne okulary Giorgio Armani i Emporio Armani

Ekskluzywne okulary Girgio Armani i Emporio Armani

Ekskluzywne okulary tych marek to przede wszystkim styl – ponadczasowy i uniwersalny, oparty na surowości naturalnych czystych linii. Poszukiwania doprowadziły do powstania wyjątkowego i rozpoznawalnego wzoru, którego zasadnicze cechy są powtarzane w każdym projekcie. Indywidualnego charakteru i szlachetności dodają mu doskonale dobrane, wysmakowane detale i wyrafinowane kolory. Znajdziemy tam modele inspirowane ekskluzywnymi sukniami wieczorowymi, czy też ozdobione koronkowymi wzorami albo kryształkami. Są również nowoczesne oprawy w modnym stylu retro czy bardzie klasyczne modele unisex. Doskonałe formy i wysmakowane detale pozwoliły na stworzenie spójnej kolekcji okularów łączących precyzyjny rzemieślniczy kunszt i najlepsze, najwyższej jakości materiały.

Czym wyróżniają się ekskluzywne okulary Armani.

Historia marki Girgio Armani zaczyna się od projektowania wystaw sklepowych aby po wielu latach stać się największym komercyjnym sukcesem w dziedzinie projektowania mody. W 2000r Forbes oszacował dochody Armniego na 135 milionów dolarów rocznie a jego samego okrzyknął światowym dizajnerem nr 1.

Ekskluzywne okulary Armani

Brytyjskie inspiracje.

Inspiracją dla Armaniego był pozbawiony ekstrawagancji styl brytyjskich gentelmenów. Można go nazwać elitarny i klasyczny. Pierwsze projekty pod własnym szyldem pojawiły się w połowie lat 70-tych. W 1981r. na rynku pojawiła się linia Emporio Armani. Cechą charakterystyczną tej linii są czyste, subtelnie cięte linie, w których Armani się lubuje. Ta, przeznaczona dla rozpoczynający dorosłe życie młodych ludzi jest jednocześnie jedną z najdroższych. Można ją nabyć w 13 butikach w Ameryce i 140 sklepach na całym świecie. Składa się z kolekcji okularów przeciwsłonecznych i eleganckich opraw korekcyjnych. Oba typy występują w wersjach damskich i męskich. Cechuje je wysmakowana elegancja. Okulary Armani to propozycja dla osób lubiących bawić się modą i stylem. Mogą się one stać integralną częścią modnego stylu życia. Damskie okulary polecane są paniom odważnym i lubiącym zaskakiwać wyglądem. Z pewnością przyciągną uwagę swoimi okularami marki Armani. Męskie kolekcje dedykowane są mężczyznom ceniącym minimalizm w eleganckim wydaniu.