Zespół TARNÓW

Salon w Tarnowie mieści się przy ul. Lwowskiej 63 w pasażu sklepu Kaufland. W skład naszego zespołu wchodzą optometrysta, refrakcjonista i doradca Klienta. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem pracy z Klientem w branży optycznej. Posiadamy praktykę z zakresu badania wzroku oraz doboru soczewek kontaktowych jednoogniskowych, torycznych oraz progresywnych.

Na bieżąco bierzemy udział w szkoleniach z zakresu nowości na rynku optycznym. W naszym salonie gwarantujemy Państwu miłą, fachową i rzetelną obsługę. Satysfakcja naszych Klientów to nasz główny cel. Zapraszamy Państwa do współpracy.

Napisz do nas

Zespół KRAKÓW

Katarzyna
Dyplomowana ortoptystka, refrakcjonista. Z branżą optyczną związana od ponad 10 lat. Optymistka w każdym calu. Pasjonatka dobrej kuchni.

Dorota
Magister optometrii i optyk okularowy. Z branżą optyczną związana od 2007 r. Stale pogłębia swoją wiedzę na kursach i szkoleniach m.in. z zakresu doboru soczewek kontaktowych. Interesuje się fotografią i sztuką.

Anna
Dyplomowany optyk, związana z branżą optyczną już ponad 15 lat. Dbałość o szczegóły czyni z niej doskonałego fachowca. Wielbicielka seriali i orientu.

Małgorzata
Mistrz optyki okularowej, refrakcjonista. Od ponad 15 lat pogłębia swoją wiedzę z zakresu optyki okularowej jak i kontaktologii. Miłośniczka książki i filmu.

Napisz do nas