Jak poprawić komfort widzenia. Darmowe badanie wzroku Optyk Kraków.

Jak poprawić komfort widzenia. Darmowe badanie wzroku Optyk Kraków.

łatwa i trudna droga,
kompetentna asystentka wyboru,
dodatkowe usługi,
wszystko sprawnie w jednym miejscu.

Jak poprawić komfort widzenia w Optyk Kraków. Większość z nas w pewnym momencie ma problem z przeczytaniem drobnego tekstu na etykiecie albo nie widzi ostro w kinie lub, co gorsza, prowadząc samochód. Potrzebujemy też specjalistycznych okularów np. do pracy przy komputerze lub do prowadzenia samochodu.
Mamy do wyboru dwie drogi:
trudniejszą – zarejestrowanie się w przychodni do lekarza okulisty, odczekanie do terminu wizyty, udanie się do przychodni w wyznaczonym terminie i odbycie badania. Następnie wizyta z receptą u optyka. Takie rozwiązanie zabiera dużo czasu i jest niewygodne.
łatwiejszą – skorzystanie z usług Optyk Kraków. Wizyta u lekarza okulisty jest niezbędna w przypadku choroby oczu lub dolegliwości związanych ze wzrokiem. Natomiast zwykłe badanie wzroku możemy darmowo wykonać w zakładzie Optyk Kraków. Na wizytę możemy się udać natychmiast lub w wygodnym dla nas terminie. Wszystko załatwimy w jednym miejscu np. przy okazji zakupów. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i nie mamy niepotrzebnego kontaktu z osobami chorymi w przychodni.

Jak to wygląda w praktyce:

Jeśli masz problem ze wzrokiem możesz liczyć na kompetentną pomoc doświadczony personelu w każdej z placówek Optyk Kraków. Dyplomowany optometrysta, dysponując wysokiej klasy urządzeniami zbada Twoją wadę wzroku i zaproponuje rozwiązanie. Badanie jest darmowe. Możesz wybrać okulary lub soczewki kontaktowe. Na tym etapie bardzo często pojawiają się pytania – tutaj możesz liczyć na fachową poradę i pomoc wykwalifikowanego personelu. Cokolwiek zdecydujesz sprawę załatwisz od ręki gdyż Optyk Kraków dysponuje szerokim asortymentem zarówno soczewek kontaktowych jak i opraw okularowych renomowanych producentów. Masz do wyboru wiele różnych soczewek od mineralnych po organiczne. Każda z nich może być wyposażona w różnego rodzaju powłoki chroniące przed brudem czy odblaskami. Bez względu na rodzaj opraw jakie wybierzesz zostaną one profesjonalnie doszlifowane z zachowaniem wszelkich wymogów geometrii (w szczególności rozstaw źrenic). Często się zdarza, że okulary będą do odebrania już następnego dnia. Dostaniesz do nich w komplecie etui i stosowną ściereczkę do pielęgnacji.

Dodatkowe usługi.

Bardzo ważną sprawą są okulary przeciwsłoneczne. Ich zadaniem jest ochrona naszych oczu przed działaniem szkodliwego promieniowania UV. Dlatego nie kupujmy ich na bazarowym straganie czy ulicznym stoisku. Wybierzmy się do Optyka Kraków. Zyskamy fachową poradę i pewność, że nasz wzrok jest należycie chroniony. Osobną kwestią są okulary przeciwsłoneczne z korekcją czy specjalistyczne okulary dla kierowców (z polaryzacją i samo przyciemniające się nawet za szybą)– tutaj optyk jest niezbędny. Jeśli złamiemy oprawki lub rozbijemy soczewki pomoże nasz zaprzyjaźniony Optyk Kraków. Dodatkowo możemy liczyć na bezpłatną pomoc w przypadku drobnych uszkodzeń oprawek czy konieczności ich dopasowania do naszej głowy. Tutaj również kupimy różnego rodzaju niezbędne dodatki i akcesoria: płyny i pojemniki do soczewek, etui, ściereczki, łańcuszki itp.

Wszystko sprawnie w jednym miejscu.

W obecnej sytuacji na wszystko brakuje nam czasu dlatego ważną rzeczą jest aby wszystko załatwić sprawnie w jednym miejscu. Dlatego polecam wybranie się do Optyka Kraków przy okazji zakupów. I tak już jesteśmy na miejscu, mamy zaparkowany samochód, wystarczy tylko podejść. Odebraliśmy dzieci ze szkoły i skarżą się, że nie widzą na tablicy – podjedźmy bezpłatnie zbadać im wzrok i dobrać okulary, w których nikt nie będzie się z nich śmiał. To naprawdę super komfortowe rozwiązanie.